 AKTIESPORT organiseert samen met bekende A-merken zoals Nike, adidas, Puma en Asics, maar ook onze collega´s van USG Brands (o.a. Le Coq Sportif, Lotto, Champion, Helly Hansen, Ellesse) wij twee keer per jaar “Focus met AKTIESPORT!”.
Tijdens dit (trainings)evenement is volop FOCUS op de nieuwste collecties en marketingacties voor het komend half jaar. Dit om je product- en merkkennis te vergroten.
Daarnaast ligt de FOCUS ook op het 'Hoe?'. Met andere woorden: Hoe gaan we met elkaar als TEAM de kansen pakken? Hoe gaan we de KLANT optimaal tevreden stellen, scoren en onze doelen halen?
Focus met AKTIESPORT vindt elke keer op een andere locatie plaats zoals: de Kuip in Rotterdam, het Philips-stadion (PSV), Sport Fashion Centre in Leusden, Dutch Water Dreams in Zoetermeer of een andere bekende (sport)locatie. |
 Maar de FUN factor wordt niet vergeten. Elk merk organiseert per toerbeurt een clinic waar je de producten kunt uit proberen en wordt de dag afgesloten met een barbecue of een ander feestje! Maar... het is elke keer weer een verrassing.
Wil je hier over meer weten en sfeer proeven? Kijk dan op het filmpje hieronder! |
|
Solliciteer hier voor één van de vacatures voor de functie van (assistent) Filiaalmanager of Verkoper AKTIESPORT!
(ga hier terug naar AKTIESPORT leidt je op!) |